Ubytování v Den Haagu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Den Haagu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Den Haagu, kde najdeme města Scheveningen, Voorburg, Rijswijk, Poeldijk a Wassenaar.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Hostel The Golden Stork 

Foto: Hostel The Golden Stork
Pokojů: 45
Hodnocení hostů
74 %

Featuring free WiFi throughout the property, Hostel The Golden Stork offers accommodation in The Hague. Guests can enjoy the on-site bar. Each room is equipped with a shared bathroom. You will find luggage storage space at the property.


2. Youth Hostel The Hague 

Foto: Youth Hostel The Hague
Lokalita: Haag centrum
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
81 %

Hostel The Hague stojí v samém centru města Haag, 6,1 km od pláže a 7 km od přírodního parku Westduinpark, a nabízí bezplatné Wi-Fi. V hostelu je k dispozici terasa, bar a sdílená kuchyně. Sdílená koupelna je vybavena sprchou.

Pokoje

Palanda v ženském společném pokoji
osoba28 - 32 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém společném pokoji
osoba19 - 28 EUR za noc
Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba28 - 32 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby74 - 85 EUR za noc

3. Hostel Archipel 

Foto: Hostel Archipel
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
48 %

Hostel Archipel is situated in the Centrum of The Hague, 1.6 km from New Babylon. 1.7 km from Madurodam, the property is also 4.2 km away from Paleis Huis Ten Bosch. The property is 1.4 km from Escher Museum and 1.6 km from Binnenhof.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: