Ubytování v Den Haagu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Den Haagu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Den Haagu, kde najdeme města Voorburg, Scheveningen, Poeldijk, Rijswijk a Nootdorp.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Looney 

Foto: Looney
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Looney is located in The Hague, 3.6 km from Madurodam, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV. The holiday home offers a barbecue.


2. Aldabra 

Foto: Aldabra
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in The Hague, just 6 km from Madurodam, Aldabra features accommodation with water sports facilities and free WiFi. The property is 7 km from New Babylon and 9 km from Paleis Huis Ten Bosch.


3. Hotel Pistache Den Haag 

Foto: Hotel Pistache Den Haag
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
93 %

Set in The Hague, 1.9 km from Madurodam, Hotel Pistache Den Haag offers accommodation with free WiFi. Each unit is fitted with a fully equipped kitchenette with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower.


4. B-aparthotel Kennedy 

Foto: B-aparthotel Kennedy
Pokojů: 70
Hodnocení hostů
87 %

B-aparthotel Kennedy offers fully equipped spacious apartments and hotel rooms. B-aparthotel Kennedy has been renovated in 2016 and features free WiFi and air conditioning. All accommodations are fitted with a flat screen TV, a bathroom and seating area.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: