Penziony v Den Haagu

Ubytování v Den Haagu v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Den Haagu. Většina penzionů v Den Haagu se od hotelů v Den Haagu liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Den Haagu.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Looney 

Foto: Looney
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Looney is located in The Hague, 3.6 km from Madurodam, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV. The holiday home offers a barbecue.


2. Aldabra 

Foto: Aldabra
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in The Hague, just 6 km from Madurodam, Aldabra features accommodation with water sports facilities and free WiFi. The property is 7 km from New Babylon and 9 km from Paleis Huis Ten Bosch.


3. Kijkduinpark 

Foto: Kijkduinpark
Lokalita: Loosduinen
Pokojů: 258
Hodnocení hostů
73 %

Offering an indoor pool, Kijkduinpark is located in Den Haag, only 350 m from the beach. Some accommodations offer free WiFi. Each accommodation will provide you with a terrace and a seating area.

Pokoje

Chata se 2 ložnicemi
osoby43 - 66 EUR za noc
Bungalov
osob82 - 140 EUR za noc
Dům se 3 ložnicemi
osob70 - 113 EUR za noc

4. t Oude Koetshuis 

Foto: t Oude Koetshuis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting barbecue facilities, t Oude Koetshuis is well located in The Hague City Centre of The Hague, 2.8 km from Madurodam. Guests staying at this holiday home have access to a terrace.


5. Hotel Pistache Den Haag 

Foto: Hotel Pistache Den Haag
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
92 %

Set in The Hague, 1.9 km from Madurodam, Hotel Pistache Den Haag offers accommodation with free WiFi. Each unit is fitted with a fully equipped kitchenette with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower.


6. B-aparthotel Kennedy 

Foto: B-aparthotel Kennedy
Pokojů: 70
Hodnocení hostů
88 %

B-aparthotel Kennedy offers fully equipped spacious apartments and hotel rooms. B-aparthotel Kennedy has been renovated in 2016 and features free WiFi and air conditioning. All accommodations are fitted with a flat screen TV, a bathroom and seating area.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: